Vitra Banyo Modelleri 2011

Vitra Banyo Modelleri 2011

VitrA firması yeni çağa ayak uyduran ve günümüzde de kendi tarzlarını banyolara taşıyan Vitra 2011 banyo serisi alışmış olduğunuz tarzların dışına çıkma, sizleri doğru olan noktaya ilginizi çekmeye ve de kendi tarzınızı en iyi şekilde gösterebilmenizi sağlamak adına ürettikleri yeni tasarımlarını bu anlayış konusu üzerine şekillendirilmiştir. Vitre banyo modelleri bütün her yaştan insanlara, farklı ve değişik beğenilere ve stillere ulaşabilme kabiliyeti ile de çokça beğeni toplamaktadır.

VitrA firması başarılı tasarımcıları ile modernleşen çağımıza damga vuran kendine özgü tasarımları ie yaratıcı göz kamaştırıcı uygulamalarla banyolarınızdaki bütün detaylara ulaşıyorlar.

VitrA banyo modellerini 2011 yılındada dünya çapında beğenilen kendini kanıtlamış yenilikçiliği benimsemiş tasarımcılarla çalışarak tasarımları bir bütün olarak görerek, banyolarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı ve konforu yakalamanızı, en son teknolojik gelişmeleri takip ederek kullandığı farklılığı ve ayrıcalığı yaşayabileceğiniz mekanlara dönüştürmek için çalışmalar yapmaktadırlar.

VitrA marka olarak karolar ve seramik malzemeleriyle, dış cephe ürünleri, bahçe ürünleri, havuz ürünleri, balkon ve teras ürünleriyle bir çok değişik mekan için de özel olarak ürettikleri seramik kaplama ürünleriyle banyolarınızla yetinmeyerek farklı alanlarada hitap etmektedir. Aşağıdaki resimlerden VitrA banyo ürünleri kullanılarak oluşturulmuş bu hoş banyo modellerini inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki vitra banyo modelleri 2011 haricindeki diğer ürünleri ve aksesuarları www.vitra.com.tr adresini ziyaret ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle