Tablolarınızı Nasıl Asarsanız Daha Hoş Görünür

Tablolarınızı Nasıl Asarsanız Daha Hoş Görünür

Beğendiğiniz için aldığınız veya arkadaşlarınızın hediye olarak verdiği resimleri veya posterleri iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bunun için özel bir çerçevere yaptırmanıza veya her bir resim için farklı bir duvar bulmanızada gerek yok. Öncelikle kendiniz biraz zaman ayıyarak bu işi çok güzel bir şekilde başarabilirsiniz.

Öncelikle tabloları asmak için kullanacağınız çivileri direk olarak çakmayın daha öncesinde prova yapmanız size yardımcı olacaktır. Prova için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlardan birincisi boş bir A4 kağıt ve kurşun kalem kullanarak tablolarınızı planlı bir şekilde çizip daha sonra monte edebilirsiniz dikkat etmeniz gereken duvarınızın boyutu ile tablolarınızın boyutlarını orantılı bir şekilde çizmelisiniz. İkinci yöntem ise tablolarınızı zemine koyarak canlandırma yapabilirsiniz.

Eğer kullanmak istediğiniz tabloların boyutları farklı farklı ise büyük boyda olan tablo veya tabloları ortada diğer tabloları ise çevresinde olmasını sağlayın böylelikle görüntüde dengeyi sağlamış olursunuz.

Yerleştirmede dengeyi koruyabilmek için tabloların duvarın sağında veya solunda değilde ortada olması önemlidir.

Duvarlarınızın yükseliği açısındada astığınız tabloların örneğin koltukların, sehpaların veya televizyon gibi ürünlerin arkalarında kalmamasına dikkat edin kullanacağınız oda duvarının önünde eğer bir kanepe veya sandalye bulunuyorsa oturma mesafesinide düşünerek oturan kişinin başının arkadaşında kalmamasına dikkat edin.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle