Neşeli ve Rengarenk Dekorasyonlar

Neşeli ve Rengarenk Dekorasyonlar

İç mekan tasarımcılarından olan ve neşeli tasarımlara adım atan mimarlardan Maria Luz Vasconcelos kendisini yansıtan rengarenk tasarımlarımdan birisini bizler için sergiledi. Yurt dışında tasarladığı bu örnek daire karma karaşık renklerle tasarlanmış olmasına rağmen insana enerji veriyor. Dekorasyonda kullanılan bolca el yapımı aksesuarlara rastlamak mümkün böyleliklede benzersiz bir dekorasyona imza atılmış.

Tabiki böyle farklı renkleri ve desenleri bir arada kullanmak zıtlıkları ve aksesuarları kullanmak herkezin becerebileceği bir iş değil. Hemen hemen bütün aksesuarlar el emeği ile yapılmış aksesuarlar. Birbirinden değişik yastık kılıfları farklı farklı tablolar ev içerisinde şemsiye kullanmak farklı renklerdeki duvarlar bunları bir arada kullanabilmek ve tasarlamak neşeli ve becerikli bir karektere sahip olmakla alakalı.

Neşeli dekorasyon evin tüm odaları için kullanılmış bir bölümü ayrı bırakılmamış.  Salondan  tutun da mutfağa kadar yatak odasından banyoya  kadar renklerin neşesi devam ettirilmiş. Sadece yatak odasında renklerde biraz sakinliğe gidilmiş. Fakat tekstil ürünlerindeki güzellik göz ardı edilemez.

İnanması zor ama evde en küçük detaylar bile renkgarenk. Kapılar mobilyalar perdeler tablo çerçeveleri her detayda enerji hisse verilmek istenmiş. Tabiki ev tasarımı sırasında evin bulunduğu Lizbon’nun kültüründen ve renklerinden ilham alınmış. Böyle bir ev size göre ise kolları sıvayarak işe başlamanızı öneririz.

 

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle