Kullanmadığınız Şöminelerinize Dekoratif Çözüm

Kullanmadığınız Şöminelerinize Dekoratif Çözüm

Kitaplarınızı evlerinizde koyacak yer bulamıyormusunuz dekoratif bir çözüme nedersiniz? Karşılaştığımız bu çözüm ile evlerinde şöminesi olanlar ve sıkça kullanmayanlar için pratik ve dekoratif bir yol olabilir. Şöminenize kitapları dizerken farklı dizaynlar uygulayarak farklı görüntülerde elde etmeniz mümkün.

Evlerinizde bulunan kahve ve çay sehpalarının üzerlerinde kullandığınız dekoratif kitaplar gibi şöminelerinizde bu tür örneklerden faydalanabiliriz şöminenizde kullanacağınız kitaplar ilede evinizin kitap dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Kitaplarınızı şöminenize dizerken isterseniz rafları kullanabilirsiniz böylelikle üzerlerinde farklı aksesuarlarda dizebilirsiniz. Kitapların dizilişi sizlerin yaratıcılığına kalmış. Kitapların diziliş şekilleri ve renklerinin uyumunuda göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylelikle dekorasyonunuzda kullandığınız renklerlede uyum sağlayabilirsiniz.

Kitapların renklerine dizilişlerine özen göstermeseniz bile rastgele dizerek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Tabiki çok sık veya hiç kullanmadığınız şöminelerde bunu uygulamanızı tavsiye ediyoruz çünkü şömineyi kullanacağınız zaman kitapları tekrardan çıkarıp tekrar dizmek zahmetli bir iştir.

Çoğumuz için kitaplarımız çok değerlidir ve onlara gözümüz gibi bakmaktayız ilk başlarda onları bu şekilde heba ettiğimizi düşünürüz fakat denediğiniz zaman sizlerde göreceksiniz kitaplarınızı kitaplığa dizmekten farkı yok. Böylelikle evlerinizide farklı bir hava katmış olursunuz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle