İstikbal Mobilya

İstikbal Mobilya Türkiye ve dünya çapında kendinden söz ettirmiş kaliteli ürünleri ile göze çarpan müşterilerinin yaşam tarzlarına ve kullanım alışkanlıklarına uygun dünya yaşam standartlarına uygun çevreye duyarlı ürünlerini oluşturmakta ve üretmektedir. Sürekli araştırma ve geliştirme yaparak müşterilerinin bu yaşam standartlarını yükseltmek için ellerinden gelen çabayı gösteren bir firmadır. Ülkemizde ve dünyada müşterilerinin istekleri doğrultusunda ürünlerinin ekonomik olması yanı sıra kaliteli ve bu isteklerin zamanında karşılanmasında önemli bir rol üstlenmektedirler.

İstikbal Mobilyanın ürettiği ve sattığı mobilyaları kategorilersek oturma grupları olarak kanapeler, koltuk takımları, oturma grubu, maksi takımlar, delüxe takımlar, köşe takımları, Tv koltukları, uzanma koltukları vs.

Panel mobilya olarak yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, portmantolar, vintrin ve kitaplıklar vs.

Yatak ve bazalar ve baza başıkları.

Ev tekstili olarak uyku setleri, nevresim takımları, yatak örtüleri ve pikeler, yastıklar, yorganlar, bebek grubu, kırlentler, diğer ev tekstili ürünleri vs.

Aksesuar olarak masalar, sandalyeler, sehpalar, tv sehpaları, puf – komodin vs. ve bahçe mobilyaları olarak kategorilendirebiliriz.

İlerleyen zamanlarda sizlere istikbal mobilyanın ürettiği ürünleri ve satışa yeni çıkardığı ürünleri ile ilgili detaylı bilgiler ve resimler yayınlıyacağım.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle