İstikbal Çocuk Odası

İstikbal Çocuk Odası

Uzun yıllardır kendi sektöründe hizmet veren ve önde gelen firmalardan birisi olan İstikbal mobilya çocuk ve bebek odaları tasarımında ve üretimindede gerçekten başarılı bir yol çizmektedir. Bebeklerin eğlenceli vakit geçirebileceği ve sevecekleri erkek ve kız çocukları için mavi ve kırmızı renkte iki adet bebek odası mevcut. Aşağıdaki resimlerden bu modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca genç odası olarakta 2011 yılı için yeni modeller ve eski modelleride aşağıdaki resimlerden incelebilirsiniz. Dekoratif ve çık görünen bu modeller özellikle gençlerin ilgisini büyük ölçüde çekmetedir. İstikbal çocuk odası kategorisi altında inceleyeceğimiz bu modellerin örnekleri aşağıdadır.

İstikbal Çocuk, Bebek ve Genç Odası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bebek Odaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki prenses bebek odası fiyatı; 2 Kapaklı Gardrop 589,20 TL, Bebek karyolası 498,00 TL, Şifonyer 357,60 TL bu ürünlerin üçünüde alarak çok güzel bir kız bebek odasına sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatı; 2 Kapaklı Gardrop 433,20 TL, Bebek karyolası 507,60 TL, Şifonyer 244,20 TL,

 

Genç Odaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki çocuk odası modellerindende anlaşılabileceği gibi gerçektende hoş bir görünüm ve şıklığa sahip istikbal mobilya bu konuda kendisini kanıtlamış firmalardan birisi. Her bütçeye ve stile uygun modeller bulacağınızdan eminim.

One Response to “İstikbal Çocuk Odası”

  1. Kolay gelsin iyi calismalar.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle