İstikbal Bebek Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları

İstikbal Bebek Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları

İstikbal mobilyanın bebekler için hazırladığı rengarenk ve çok şık bebek odası modelleri mevcut. Bu modeller erkek bebekler ve kız bebekler için mavi renkte ve kırmızı renkte olup gerçektende görülmeye değer. Bebekleriniz için oda yapmayı düşünüyorsanız bu modelleri incelemenizde fayda var. Aklınızda canlandırdığınız odalar için bu takımlar sizlere fikirlerinizde netleştirmenizde veya yeni fikirler edinmenizde faydalı olucaktır. Bu yazımda sizlere bu takım modelleri ile ilgili resimler ve fiyatları konusunda bilgi vereceğim.

İstikbal Bebek Odası Modelleri

Bu modellerdende anlaşılacağı gibi kırmızı renklerde olan takım kız bebekler için ideal mavi tonlarda olan takım ise erkek bebekler için tasarlanmış.

İstikbal Bebek Odası Fiyatları

Yukarıdaki takımlar üç er parçadan oluşmaktadır gardrop, karyola ve şifonyer. Kız bebek odası fiyatları 2 Kapaklı Gardrop 589,20 TL, Bebek karyolası 498,00 TL, Şifonyer 357,60 TL ve erkek bebek odası fiyatı ise 2 Kapaklı Gardrop 433,20 TL, Bebek karyolası 507,60 TL, Şifonyer 244,20 TL gibi fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bu odaların ölçülerini ve satın alabileceğiniz bayileri www.istikbal.com.tr adresinden bebek odaları bölümüne girerek öğrenebilirsiniz.

One Response to “İstikbal Bebek Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları”

  1. Haberler super cok faydali bi is yapiyorsunuz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle