Göz Alıcı ve Etkileyici Duvar Dekorasyonları

Göz Alıcı ve Etkileyici Duvar Dekorasyonları

Ev ve İşyerlerinin duvar dekorasyonunu kullanmak en işlevsel ve geniş alanlardan biridir. Rahat bir şekilde geniş alanı değerlendirebiliriz. Duvarlarınızı değerlendirirken duvar kağıtlarını, panoları, tablolarları ve hatta isterseniz çerçeveleri kullanarak kaplayabilirsiniz. Tabi eğer yaratıcılığınızı kullanmak istiyorsanız kendi fikirlerinizi üretebilirsiniz. Duvarlarınızı kaplayarak misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Şunuda eklememiz gerekirse bazı duvar kağıtlarını kullanarak duvarlarınızı sanateserlerine dönüştürmeniz mümkün.

Duvar Kağıtları

Son zamanlarda trend haline gelen birbirinden farklı duvar kağıtları ve panolarda kendimize özgü stilimize göre seçimler de yapabilmemiz mümkün. Ürün seçenekleri o kadar fazla ki içlerinden bir tanesini seçmek oldukça zor. Şu sıralar sıklıkla karşılaşacağımız duvar dekorlarından biri ise tipografik olanlar. Hem şık hemde modern görüntüsüyle evlerinizi farklılaştırabilirsiz.

Pano Duvar Kağıdı

Paylaştığımız bazı fonlar eminim sizlerinde hoşuna gitmiştir. Bütün duvarlarınızı tek bir fonla kaplayabilir veya odaları ayrı ayrı fonlarda kaplayabilirsiniz. Eğer dekorasyonunuzda avangard bir hava yaratmak istiyorsanız sizler için iyi bir seçim olabilir. Siyah ve beyaz rengi bir arada sevenler için görüntüsüylede romantizmi duvarlarınıza kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Siyah Beyaz Duvar Dekorasyonu

Romantizm tutkunları için bir diğer duvar kaplama örneği siyah ve beyaz renklerden oluşturulmuş tipografik duvar panoları aşağıdaki resimde görebilirsiniz ideal bir seçim olacağı kesin.

Romantik Duvar Kaplama Tipografik Duvar Kagidi

Mekanlarınızda renkli ve enerji dolu bir hava yaratmak istiyorsanız duvar dekorasyonunda senenin trend olan şık renklerini kullanabilirsiniz. Enerji veren renklere örnek vermemiz gerekirse turkuazı yeşili ve sarı tonları bir arada duvar kaplamasında kullanarak iç açıcı ve hoş bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki örnekteki gibi.

Enerjik Rengarenk Duvar Dekoru

Patchwork uygulaması hoşunuza gidiyormu? Bizim oldukça hoşumuza gitti. Duvar dekorasyonunda da uygulaması oldukça başarılı ve hoş. Tekstil ürünlerinde de sıklıkla tercih edilen patchworklar duvar kaplamalarında ve kağıtlarında desen olarak sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Patchwork Duvar Kaplaması

Yukarıdaki örneklerin dışında Şehir veya Klasik tutkunları için romantik ve pastel tonlarda kullanabileceğiniz çiçek desenleri kullanarak hoş modeller kullanabilirsiniz. Masallardaki gibi bir duvar dekoruna sahip olmak isteyenler için uygun olabilir.

Klasik Duvar Dekorasyonu Örnekleri

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle