GARDOLAP, PORTMANTO ve VESTİYER MODELLERİ

GARDOLAP, PORTMANTO ve VESTİYER MODELLERİ

Gardolap modelleri olarak 2012’in trendi olanlar dar alanlar için gömmeli gardolaplar ev ve ofis için özel tasarlanıp uzman kişiler tarafından hazırlanan ve montajı yapılan sürgülü gardolaplar sizin için ideal bir görüntü içerisinde. Kullanış açısından bölmeleri çok olması sizin dağınık bir görüntüden kurtarır ve bir çok eşyanız için yer açılmış olur.

2012 Portmanto modelleri farklı tasarımda ve renkte yapılması eviniz için bir çok seçenek sunuyor. Hayalinizdeki evin bütün eşyalarını tamamlarken asla vazgeçemeyeceğiniz bir konumu olan ve kullanışlı bir konumu olan portmanto bir çok renk ve çeşitte bulabilirsiniz. Espri anlayışınıza uygun renkli veya ciddi bir yapıya sahip asil bir portmanto misafirlerinize evinizin girişinde ev için akıllarında oluşabilecek ön yargıları pozitif yaparken sizin hakkınızda da küçük tiyolar veriyor.

2012 Vestiyer modelleri daha çok kullanışlılık ve şıklık için düşünülmüştür. Standart renklerin olduğu fakat farklı modellerin tasarlandığı bu grupta bir çok amaçla kullanılacak dolap ve çekmeceye sahip olmakla birlikte kışın misafirlerinizin çok olmasının problem olmayacağı bir eşyaya sahip olabilirsiniz. Alırken hangi amaç ile alacağınıza uygun seçerseniz sizin rahat kullanmanızı sağlar.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle