Fonksiyonel ve Dekoratif Harika Sehpalar

Fonksiyonel ve Dekoratif Harika Sehpalar

Evleriniz için hem çok şık hemde fonksiyonel ve işlevselik bakımından kullanışlı sehbalar arıyorsanız bu konumuz tam size göre. Sizler için araştırmalar yaparak bir kaç sehpa örneğini tanımaya çalışacağız. Bu model sehpalar en beğendiklerimiz arasında. Sehpayı seçerken güzelliğine değilde sizin evlerinizdeki dekorasyona yakışacağına diğer eşyalarınız ile uyuma bakarak sehpa seçmenizi tavsiye ediyoruz. İlk olarak beğendiğimiz sehpa karşımıza Decortie firmasının Bend Sehpası oldu. Decortie’yi öncelikle tercih etmemizin sebepleri arasında ürünlerinin kaliteli ve bütçelere uygun olmasından kaynaklanıyor. Bend sehpanın özelliklerine gelecek olursak en önemli özelliklerinden birisi çizilmelere karşı gayet dayanıklı olması buda önemli bir noktadır. Uzun yıllar kullanabileneceğiniz kısa sürede deforme olmayan bir sehpa modeli. Renk seçenekleri sayesindede istediğiniz renkte yaptırabilerek dekorasyonunuz ile uyumunu arttırabilirsiniz. Blend sehpayı web sitesinden daha detaylı incelemek amacıyla Decortie web sitesini ziyaret edebilirsiniz site üzerindeki fiyatı 169 TL.

Yukarıdaki modele göre daha ufak bir sehpa arıyor iseniz yine Decortie firmasının Sodada Sehpasını sizlere tavsiye edebiliriz. Çok şık ve modern bir tasarıma sahip kahve masası olarak kullanabileceğiniz aynı zamanda kitaplık veya dergilik olarak kullanabilirsiniz dekoratif bir görünüme sahip Decortie firması web sitesini ziyaret ederek daha detaylı bir inceleme yapabilirsiniz site üzerindeki fiyatı 189 TL.

NarModern’in aşağıda gördüğünüz sehpası çok kullanışlı ve de şık buluyoruz. Bilgisayarınız ile çalışmanız gerekiyor ise bu sehpa tam size göre şeffaf olmasıda hemen hemen her türlü dekorasyon ile uyum sağlayabilme özelliğine sahip. İmalatta kullanılan malzemesi akriliktir düşmelerde çarpmalarda bu özelliği sayesinde kırılma korkusuna son verilmiş. Boyut olarak eni 34 Cm boyu 39 Cm ve yüksekliği 58 Cm dir. Şeffaf olması ile odanıza sıcaklık katar ve temizliğini sabunlu su ile basitçe yapabilirsiniz. NorModern web sitesinden daha detaylı inceleyebileceğiniz ürünün fiyatı 247 TL olarak belirlenmiş.

 

Şeffaf ürünler bildiğiniz üzere özellikle küçük mekanlarda harikalar yaratarak mekanın daha geniş ve feraf olması sağlamaktadır. Sizlerinde böyle bir ihtiyacınız car ise modern olması ve akrilikten üretilmiş olması nedeniyle NarModern firmasının diğer Sehpa modellerinide tercih edebilirsiniz. Bunlardan bir diğeri ise aşağıda gördüğünüz modeldir orta sehpa olarak kullanılan bu modeli ofislerinizdede rahatlıkla kullanabilirsiniz 10 mm akrilik kullanılan bu üründe diğer ahşap ürünlerde olduğu gibi taşıyacak malzemeleri rahatlıkla taşır şeffaf olması nedeni ile eşyalarınızı daha net bir şekilde görebilirsiniz standart ahşap sehpaların boyutlarında üretilmiştir ve bu ürünün fiyatı ise NarModern in sitesindeki 531 TL dir ayrıca daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Son zamanlarda orta sehpalar trend olmuştur fakat daha önceleri kullandığımız ve vazgeçilmezimiz olan 3 lü veya 5 li sehpaları hala kullanmak istiyorsanız yine NarModern firmasının şeffaf olan sehpalarını tercih edebilir evlerinizde veya ofislerinizde daha modern ve şık ortamlar yatarabilirsiniz isterseniz bu ürünleri salınlarınızda takım olarak kullanabilir istersenizde ayrı ayrı kullanmayı tercih edebilirsiniz bu 3 lü Şeffaf Sehpa modelinin fiyatı ise 474 TL olarak belirlenmiş.

Yukarıdaki modelleri biz çok beğendik ve sizlerinde beğeneceğini düşünerek huzurlarınıza sunduk umarım bu sehpa modellerini beğenir ve kullanmayı tercih edersiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle