Filli Boya 2011 Renk Kataloğu

Filli Boya 2011 Renk Kataloğu

İç ve Dış cephe boyası deyince ilk akla gelen hiç şüphesiz Filli Boyadır. 2012 ve ileri ki dönemler için oluşturduğu renk katalogları farklı bir tema ile ortaya çıkıyor. Açık tonların tercih edildiği bu koleksiyonda enerjik, huzurlu, sıcak, dostane ve ya sade tonları bulmak çok kolaydır. Filli Boya ailesi, oluşturdukları bu renk trendi ile isminden çok söz ettirecek. Zarafeti, şıklığı ve huzuru yansıtan bu renkler bayanların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Dar odalarda kullanacağınız açık renkler odanın daha ferah ve aydın gözükmesini sağlayacaktır.

Oturma odası ve salonda kullanacağınız pastel tonlar samimi ve misafirperver bir hava katacaktır. Stresli iş ortamından geldiğinizde dinlenirken stresinizi atmanız için renklerinde sizlere yardımcı olacağı konusunda hiç şüphe yok. Bu nedenle açık pembe tonlarını seçmeniz sizin için daha en uygunudur. Açık pembe tonu sizin hayata daha olumlu bakmanızı sağlar.

Çocuğunuzun daha üretken ve neşeli olmasını isterseniz yeşilin açık tonlarını tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda tercih edeceğiniz kırmızı tonları sizin daha farklı ve lezzetli yemekler yapmanız için ideal bir renktir. Çünkü kırmızı iştah açıcılığı temsil eder.

Filli boyanın bu renk yelpazesi içinde kendinize ve boyayacağınız mekâna uygun renkleri bulmak mümkündür. Ayrıca Color Express renklendirme sistemi ile istediğiniz renk tonunu istediğiniz miktarda sipariş edebilirsiniz. Böylece yaşam alanınızı hayallerinizdeki renk ile süsleyebileceksiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle