Fayans Modelleri Neye Göre Seçilir?

Fayans modelleri genellikle kullanılacağı yerlere göre değişir örneğin murfak, banyo, antre, tuvalet gibi mekanlarda kullanılmak üzere bir çok model üretilmektedir. Dekorasyonun ön planda olduğu yerlerde genellikle banyo ve mutfak gibi mekanlarda daha çok seramik yerine daha şık olan fayans modelleri kullanılmaktadır. Fiyatları bakımındanda fayanslar diğer ürünlere göre daha ucuzdurlar. Özellikle ülkemizde kaliteli fayans firmalarınında kaliteli ve harika güzelliklerdeki fayans modelleri bizlerinde evlerimizin iç mekanlarını dekore ederken fayansları tercih etmemizde önemli ölçüde yer kaplıyor. Fayans modellerini döşemede veya kaplamada kullanabiliriz, tabi fayans ustamızıda iyi seçmemiz gerekiyor. Fayansımız ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun eğer ustamız işini pek iyi bilmiyor ve severek yapmıyorsa yaptığı işten memnun kalmayabilriz.

Evlerimizde belkide dekore etmek için ilk önce evimizin banyosundan başlamaktayız işte sizler için aşağıda banyolarımızda kullanılan fayans modellerini göstereceğim.

Evlerimizde en çok çalıştığımız mekanlardan önde geleni mutfaklarımız için bir kaç fayans modelleri ve bu modeller için sizlere fikir vermek için sitemizde ileriki zamanlarda bunlar için bir resim galerisi hazırlayacağım.

Evlerinizi dekore ederken bu verdiğim örneklerden faydalanacağınızı umuyorum.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle