Evlerinizin İçleri Kadar Dışlarınada Önem Göstermeyi Unutmamalıyız

Dış cephe kaplama firmaları yaptıkları işlerde çeşitli özelliklerinin dışında, dış cepheleride unutmayarak dekoratif ve estetik  görünümede önem vererek çözümler sunmaktadırlar. Bu şekilde evlerinizin içleri kadar dışlarıda estetik bir görünüme ve şıklığa sahip olucak.

Bu işlerle uğraşan firmaların son zamanlarda bunu dikkate alarak ürettikleri profiller, eski veya yeni yapılmış apartman veya villalarda her türlü yapıda kullanılabilecek yapı elemanlarındandır. Bu tür profillerin hafif olmaları nedeni ile uygulanan yapıya yük olmayacak şekilde tasarlandıklarından ve bununla birlikte profillerin üzerindeki hoş görünüşlü kaplama malzemesi ile doğa şartlarına yağmur, kar, soğuk, sıcak gibi koşullara dayanıklıdır. Diğer kaplama uygulamarına nazaran daha ekonomiktir. Bu ürünlerde yalı baskısı, köşe profili, silme profil, sütunlar, söveler, kaideler gibi bir çok aksesuarlara ve çeşitli özellikte elemanları bulunmaktadır.

Uzun yıllardır bu tür işlerde kendini kanıtlamış olan firmalardan biriside Blue’s Decor dur ve imal ettikleri ürünleri Türkiye’nin birçok bölgesinde apartmanların veya evlerin dış cephelerini süslemektedir.

Teknolojinin üretim konusundaki getirdiği yenilikler ve avantajlar ile özel projeler için özel olarak dizayn edilmiş dekoratif ve estetik olan elemanlar hızlı ve güvenilir bir şekilde fazladan maliyetlere ihtiyaç duyulmadan üretilebilmektedir. Konutların dış cephelerine uygulanabilen bu tür pratik ve estetik dekoratif çözümler ile konutların dış cephelerini kendilerinden istenilen bir şekilde estetik ve hoş görünümlere kavuşturmakta ustalaşmışlardır. Aşağıdaki örnek resimlerden farklı firmalara ait farklı konutlara uygulanmış dış cephe kaplama örneklerinden bazılarını görebilirsiniz.

One Response to “Evlerinizin İçleri Kadar Dışlarınada Önem Göstermeyi Unutmamalıyız”

  1. Bunu ogrendigim iyi oldu. Tesekkur ederim.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle