Evlerinize Otantik Hava Katın

Evlerinize Otantik Hava Katın

Osmanlı tarzını yansıtan ve Türk motifleriyle süslü otantik aksesuarlar ile her dekorasyona uygun stilleri kullanabilirsiniz. Nazar boncukları ile süslenmiş lale desenlerine sahip Alaaddinin lambası gibi farklı temalara sahip aksesuarları evlerinizdede kullanmak isterseniz bir çok seçeneğe sahipsiniz. Özellikle lale desenlerine sahip tabaklar evlerinizin duvarları için uygun.

Hoş görünen ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir diğer aksesuar ise mozaik ile süslenmiş mumluklar özellikle içlerine mum koyup yaktığınız zaman mum ışığının kırılması ile egzotik bir görüntü elde ediliyor. Çeşit çeşit şekillere sahip renkli taşlar ile süslenmiş bu mumluklar ile dekorasyonunuza uygun olan renklere sahip mumluklar ile mekanınızda renkli bir köşe yaratabilirsiniz. Bu tür ürünleri evlerinizin içerisinde kullanmak zorunda değilsiniz bahçelerinizde ve teraslarınızda da kullanabilirsiniz.

Eski zamanlarda kullanılan kandillerde tekrar günümüzde kültürümüz yansıtan ürünler olarak kullanılmaya başlandı. Hem evlerde hemde farklı açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek aksesuarlar farklı temalara sahip olarak üretilmişler örneğin Alaaddin Lambası gibi tasarlanmış ürün gibi. Bellimi olur içerisinden bir cin çıkar ve istediğiniz 3 dileği yerine getirebilir.

Yine eski zamanlarda kullanılan duvara asılara kullanılan mumluklarda günümüzde farklı desenlere sahip olarak üretilmektedir. Mozaik ile üretilmiş farklı desenlere sahip ve nazar boncukları kullanılarak farklı dekorasyonlara uyum sağlayabilmektedir. Tabiki nazar boncuğu günümüzdede oldukça fazla tercih edilen aksesuarlardan biri ve hemen hemen her evin baş köşesini süslemektedir.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle