Evlerinizdeki Tekstilde Kış Trendi Ürünler

Evlerinizdeki Tekstilde Kış Trendi Ürünler

Ev tekstili konusunda başarılı çalışmalar yapan ve bir çok kişi tarafından tercih edilen ve tekstik konusunda ilk aklımıza gelen markalardan biri Linens. Ürettiği kaliteli ürünler, her kişiliğe ve zevklere uygun tasarımları ve modelleriyle, geniş renk yelpazesiyle herkesin ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermektedir.

Linens her yıl olduğu gibi 2011-2012 yeni sonbahar ve kış koleksiyonuyla bu yıla özel farklı ve yepyeni trendler kazandırmıştır. Koleksiyonda kullanılan renkler bizlere  Sonbaharın farklı havasını evlerimize taşımada yardımcı olacak gibi. Linens yeni ürünlerinde tasarımlarını oluştururken farklı konseptler yaratmak ve her kesime hitap etmeye çalışmıştır. Birbirinden farklı ve özel temalar oluşturulmuştur.

Bunlar temalardan bazılarının isimleri Art Shadow, Private Club, Woodland Melody, Modern Serenity. Kullanılan renk tonları çikolata kahvesi, bal rengi, koyu mavi, turkuazın inanılmaz güzel tonlarından indigoya kadar uzanan geniş renk yelpazesi seçenekleri kullanılmıştır.

Renklerin yanı sıra uygulanan farklı desenlerde oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Önceden oluşturduğunuz her tarzdaki ev dekorasyonuna hitap eden yani tasarımlarla evlerinize sonbaharın ve kışın göz alıcı özel şıklıkta dizayn edebilirsiniz. Linens ürünleri arasında yatak örtüleri nevresim takımları, mutfak ve banyo tekstil ürünleri perde döşemelikleri, hoş ve farklı ev aksesuarlarından bebek ve çocuk ürünlerine varıncaya kadar geniş ürün yelpazesine sahip. Evlerinizde tekstil değişikliğine gitmek isteyenler ve Linens ürünleri ile ilgilenenler mağazalarına uğrayarak şık ürünlerine sahip olabilirler.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle