Evlerinizde İtalyan Şıklığı Lazonni Mobilya

Evlerinizde İtalyan Şıklığı Lazonni Mobilya

Herkezin tanıdığı italyan mobilya tasarımcılarından olan New York mağazaları için üretilmiş mobilyaları 2011 yılında Türkiyede mazağazalarda görebileceğiz. Bu ürünlerin arasında üçlü veya ikili koltuklar ve berjer mobilyalar mevcut.

Bu koleksiyonda özellikle koltuklara ilgi köstermişler ve New York’ unda gözde parçaları arasında. Koltuk tasarımlarında sadeliği ön plana çıkaran fakat rengkleri ve dokusuyla kendine özgü bir tarz sunmaktadır. Gelende bu konseptte koltuk tasarımlarında gri rengi ve tonları kullanılmış böylelikle evlerde modern bir hava katmaya çalışmaktadırlar. Koltukların sırt kısımları yüksel tutulmuştur ve sırtlarınızın rahatlığı için silindir şeklinde minterler ile desteklenmiş. Bu koltuklar üretilirken insanların günün yorgunluğunu üzerlerinden atmaları ve sade bir tasarım ile de ferah bir ortamda istirahat edebilmeleri ön plana çıkarılmış.

Yukarıdaki modellerdede görüldüğü üzere bu çok şık koltuk takımları mükemmel aksesuarlar ile tamamlanmış. Bunlar gibi ve bunlardan farklı bir çok model için www.lazzoni.com.tr adresini ziyaret edebilir ve fiyatları hakkındada bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle