Ev Toplama Sanatı

Ev Toplama Sanatı

Duvarlarınızda kullanabileceğiniz basit askılı sistemler sayesinde hem kısıtlı olan yerden kazanabilir, hem de yaşam alanlarınızda ferahlık ve düzen oluşturabilirsiniz.

Her evde eşyaları toplamak ve düzene sokmak amacıyla yeterince yeriniz veya bölümünüz olmayabilir. Fakat alan ne kadar kısıtlı olursa olsun eşyalarınızı asarak düzene sokmak sizler için pratik bir çözüm olacaktır. Boş olan duvarlarınıza bu sayede değer katabileceksiniz. Ayrıca eşyalarınızı asarak toparlamak eskilerden bu yana kullanılan ve yeni modern dekorasyonun öncüleri arasındadır. Fakat dikkat etmemiz gerekenlerde var bunlardan biriside güvenlikdir.

Öncelikle seçeceğiniz duvarlara ağır raflar ya da askılı sistemleri monte etmeden mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Duvarlarınız bu rafları ve askıları taşıyacak kadar sağlam olmayabilir. Bir diğer husus ise tavanı alçak olan odalara bu tür askıları uygulamaktan kaçınınız.

Yükseğe monte edeceğiniz askı sistemlerini daha rahat kullanabilmeniz için evlerinizde ufak bir merdiven bulundurmanız gereklidir. Güvenlik için aslı sistemlerini evlerinizdeki ufak çocukların uzanarak ulaşamayacağı yüksekliğe monte edin.

Televizyon sehpanızda bulunan CD ler artık sığmıyorsa onlar içinde askılı CD aparatları sayesinde yer açabilirsiniz.

Mutfaklarda genelde tezgahların üstleri dolu olmaktadır kullanacağınız askılı sistemler sayesinde oraları rahatlatabilirsiniz. Örneğin tava, ufak tencereler, mutfak önlükleri gibi bir çok aleti bu sistemlere asarak yerden büyük ölçüce kazanım sağlayabilirsiniz.
Ayakkabılarınızda artık portmantoya sığmıyorsa askılı ayakkabılık modelleri ile ayakkabılarınızada çözüm bulabilirsiniz.

Banyolarınızda yeni bir dolap yerleştirecek kadar yeriniz yoksa askılı raflar sayesinde bornoz ve bunun gibi eşyalarınızı asarak veya raflayarak düzen oluşturabilirsiniz.

Yazlık ve kışlık ayakkabılarınızı zamanı gelince kaldırmak sizlere büyük ölçüde yer kazandıracaktır bunuda balkonlarınıza monte edebileceğiniz askılar sayesinde ayakkabılarınızı torbalıyarak asabilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle