Ev Dekorasyonunuzda Pembe Detaylar

Ev Dekorasyonunuzda Pembe Detaylar

Pembe rengi Femonen bir renk olduğu için fazla tercih edilmeyen renklerden biridir. Fakat iç açıcı hoş bir renktir. Pembe kullanmak istiyorsanız mekanın tamamını pembeyle doldurmak yerine ufak detaylara inerek kullanmak daha doğru olacaktır. Örnek vermek gerekirse evlerinizde köşeleri süslemek için alacağınız aksesuarlarda mobilyalarda ve ya tekstil ürünlerinde pembe renkigi kullanmak isteyenler tercih ederek kullanmak güzel bir fikir olacaktır.

Özellikle pastel tonlara sahip pembe rengin kullanımı daha zordur ve sadece bazı tonlar ile kombineli olarak kullanılabilir. Hardal sarısı rengi pembeyi en iyi kombine eden renklerden biridir. Bu iki rengi çizgili desen olarak koltuklarınızda kullanmanız gerçektende hoş bir görünüme kavuşacaktır.

Pembeyi rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir diğer renk ise beyazdır. Bu iki rengi bir arada kullanarak saf ve masum zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Mekanın tamamında beyaz rengi tercih ederek kullandıysanız pembe rengi aksesuarlarda kullanarak örneğin pembe çiçekler kullanarak hoş bir konsept yaratabilirsiniz.

Özellikle genç kızlar odalarında pembe rengini oldukça fazla kullanmaktadırlar. Tabiki odanın tamamını pembe renk kullanarak tasarlamaktansa farklı canlı renklerle desteklereyerek daha dinamik bir ortam yaratılabilir.

Size önerimiz pembe rengini detaylarda kullanmanız daha ferah ortamlara böylelikle rahatça kavuşabilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle