Eski Cam Şişeler ve Kavanozlardan Dekoratif Vazolar

Eski Cam Şişeler ve Kavanozlardan Dekoratif Vazolar

Evinizdeki eski cam şişelerinizi ve kavanozlarınızı artık kullanmayı düşünmüyorsanız veya saklayacak yer bulamıyorsanız dekorasyonunuzu çok şık bir şekilde tamamlamada kullanabilirsiniz. Bu şişeler ile oluşturacağınız dekorasyon gerçektende çok hoş olacak ve çevrenizdeki insanlardanda olumlu tepkiler alacaksınız. Yeni vazolarınızda kullanacağınız çiçekleride isterseniz canlı çiçekler ile istersenizde her yerden bulabileceğiniz canlı bir görünüme sahip çiçeklerden kullanabilirsiniz.

Çiçek vazosu dışında bu tür cam şişeleri eskidende kullanlına kandil yani ışık kaynağı olarakta kullanabilirsiniz. Hazırladığınız vazoların içlerine çiçeklerin yerine mum koyarakta hoş bir görüntü elde etmiş olursunuz. Ayrıca farklı boyutlardaki ve farklı renklerdeki cam şişeleri yan yana dizmeniz ilede güzel bir görünüm elde etmiş olursunuz. Hazırladığınız vazoları içlerinde ister çiçek olsun isterse mum bir konsolun üzerine kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Özellikle farklı renklerdeki cam şişeler kolaylıkla bulunmamaktadır. Fakat züccaciyelerden renkli cam şişeleri temin edebilir ve sizdeki şeffaf cam şişeler ile kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu tür uygulamanın sizlere dekorasyon konusunda ilham vereceğini düşünüyoruz. Özellikle bahar aylarında çiçeklerin açtığı zamanlarda gerçek çiçekler kullanarak çok güzel dekorlar yaratabilirsiniz. Cam şişelerinizde kullanacağınız mumlar sayesinde camın ışıltısı ilede romantik ortamlar oluşturabilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle