Eski Avizelerinizin Yerine Porselen Avizeler

Eski Avizelerinizin Yerine Porselen Avizeler

Dekorasyon konusundaki modanın her geçen yıl değişmesi ile farklı avize modelleri üretilmeye başlandı bunlar arasında en çok ilgi çekenler arasında porselen avize modelleri yer almaktadır. Evlerinizde odalarınızın iş yerlerinizde ofislerin dekoru konusunda önemli unsurlardan birisi olan aydınlatma ürünleri modanın değişmesiylede tasarımcılar tarafından tasarlanan farklı avize modelleri karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda porselen kullanılarak üretilen şık avizeler moda olmuş durumda.
Porselen malzemesinin sağlıklı oluşu dayanıklı bir yapıya sahip ve olduça şık ve estetik olması porselene üzerindeki ilgiyide arttırmaktadır. Porseleni evlerimizde genelde yemek takımları mutfaklarımızda ve banyolarımızda fayans olarak görmekteyiz. Gelişen pişirme yöntemleri ile porselenler artık daha farklı malzemeler ile karıştırılabilmekte ve daha hafif bir yapıda üretilebilmektedir.

Porselenin diğer malzemelere oranla ağır olması avizelerde kullanılmasının uygun olmayacağı aklınıza gelebilir fakat ağır avizeleri kullanamayacağınız anlamına gelmez farklı sağlam montaj yöntemleri ile bu tür avizeleri farklı mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Evlerinizde bu tür avizeler kullanmak isterseniz bu konuda çalışmaları olan Le Porcellane firmasının özel tasarım ürünleri olan avize modellerinizden faydalanabilirsiniz.

Porselen Avize Modelleri

Yeni 2011 Porselen Avize Modelleri Tasarımları

Yeni 2011 Porselen Avize Modelleri Tasarımları

Porselen Avize Modelleri

Porselen Avize Modelleri

Porselen Avizeler

Porselen Avizeler

Porselen Avize

Porselen Avize

Yukarıdaki farklı tasarımlardaki avize modelleri yaptırdığınız dekorasyonlarınızı çok güzel bir şekilde tamamlayarak hem sizlerin hemde evlerinize gelen misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak güzellikteler.

One Response to “Eski Avizelerinizin Yerine Porselen Avizeler”

  1. çetin ÇETİN on Nisan 23rd, 2012 at 12:30 pm

    orkide desenli beyaz en üst resimdeki avizeyi nereden bulabilirim satın almak istiyorum.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle