Elektrik Kabloları Ev Aksesuarları

Evlerimizde kullandığımız elektrikle çalışan aksesuarlarımızın elektrik kabloları genelde kötü bir görüntü oluşturarak evlerimizin görüntülerini bozmaktadır işte sizlere bu elektrik kablolarının evlerimizi daha hoş bir görüntü oluşturması için sizlere resimli bazı örnekler vericem işinize yarayacağına ve beğeneceğinize eminim.

3 Pinli elektrik fişi ile 3 e kadar olan elektriklı aksesuarlarınızı bir araya toparlayarak daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bu örneğimizdede elektrik kablosu çeşitli plastik aksesuarlarla süslenerek güzel bir görüntü oluşturmuş.

Yukarıdaki elektrik kablolarıda standart dışı bir görüntüye sahip ve diper normal elektrik kablolarına göre daha dekoratif duruyor.

Yukarıdaki örneklerde ise bir aparat yardımı ile elektrik kablolarınız ve adaptörlerinizi duvara kapatarak görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilirsiniz.

Değişik örnekler vererek basit ve kullanışlı bir biçimde evlerinizde kullandığınız elektrikli ev aksesuarlarınızın elektrik bağlantı kablolarını veya internet bağlantı kablolarınını basit bir şekilde gizleyebilir daha hoş ve dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz. Resimlerin üzerlerine tıklayarak resimleri orijinal görüntülerinde görebilirsiniz.

2 Responses to “Elektrik Kabloları Ev Aksesuarları”

  1. paylaşım için teşekkürler

    nereden bulabiliriz bunları onuda yazarsanız dahada makbule gecer=)

  2. Bunlar farklı yerlerden alınmış bazıları yurt dışı sitelerden alınmış örnekler fakat bunlar gibi daha farklı çeşitte olanlarını bir ara koçtaş ta görmüştüm praktiker gibi dekorasyon ürünleri satan firmalarda bulabileceğinize eminim.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle