Dekorasyon Sırları

Dekorasyon Sırları

Dekorasyon konusunda yeterince bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Yazımızın devamını okuyarak ihtiyacınız olan dekorasyon bilgisine kolaylıkla sahip olacaksınız. Öncelikle her senenin ayrı bir modası olduğu gerçeği sizi korkutuyorsa, bir sonra ki sene eşyalarınızı yenileyecek gücünüz olmadığını düşünüyorsa asla demode olmayan ürünleri tercih edebilirsiniz.
Örnek verecek olursak, bu senenin modası olan büyük desenler yerine çizgili kumaşları kullanarak yakın bir çekim yaratırken, büyük desenlerin etkisinden de kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bir başka örnek ile 2012 yılının modası olan eski tip avizeleri kullanmak yerine cam ayrıntılara sahip olan avizeleri tercih edebilirsiniz.
Bir diğer önemli konu ise renklerdir. Tercih ettiğiniz rengin uzun yıllar geçerliliğini korumasını istiyorsanız krem rengi ve bej gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Kırmızıya yakın bordo ve beyaz karışımı da yılların eskitemediği bir kombine olarak ön plana çıkar.
Oturma odalarınıza bank veya puf yerleştirebilirsiniz. Pek çok insan bu ayrıntıları yatak odalarına uygun görse de özellikle dar alanlarda hem kullanışlı hem şık bir görünüm elde etmek mümkün olmaktadır. Bu da dekorasyon sırlarında bir adım öne çıkmanız anlamına gelmektedir.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle