Bellona Modern Yatak Odası Takımı

Bellona Modern Yatak Odası Takımı

Bellona kuruluşundan bu yana kaliteyi ve müşteri memnuniyetini felsefesi olarak kabul eden Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir. Tasarımlarındaki şıklığı 2012 Bellona modern yatak odası takımlarına da yansıtması bu yılda ev dekorasyonunda modanın isminin Bellona olacağını işaret ediyor.

2012 Bellona store yatak odası takımı sürgülü gardolabı sayesinde odanıza dar bir görünüm katmayacaktır. Klasik renk ile sadeliğin resmi hali gelmiştir. Büyüleyici tasarım ile etkileyici bir görüne sahip. Kaliteden ödün vermeden tasarladığı store yatak odası huzurlu bir yatak odası için üretilmiştir.

2012 Bellona karamel yatak odası iki zıt rengin karışımından meydana gelen mükemmel bir tasarım ürünüdür. Bu değişik tarzı ile ilgileri üstüne toplayacak gibi duran karamel yatak odası takımı tasarımı ile adından çok söz ettireceği de hiç şüphesiz.

Kaliteli ürünleri ve şık tasarımının yanında 2012 Bellona modern yatak odası takımları fiyatları her bütçenin alabileceği benzersiz ürünlerdir. Sağladığı montaj, taşıma ve garanti sayesinde de rakiplerinden bir adım önde olmayı başarıyor Bellona. 2012 Bellona yatak odası modelleri ile sizleri en yakın şubesinde beklemektedir.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle