Bellona Mobilya Çeşitleri 2012 Modelleri

Bellona Mobilya Çeşitleri 2012 Modelleri

Bellona 2012 mobilya modellerinde geçtiğimiz seneler gibi ismini öne çıkaracak ve Türkiye mobilya sektörünün gelişiminde yeni katkılar sağlayacağı çok açık.

Günümüz salon modelleri ile modernliği, geçmiş salon modelleri ile eskinin o samimi ve sıcak zamanlarını hatırlamanızı sağlayacak güzel bir sentez olmuştur. Yaşamı renklendiren Bellona geçmişteki tatlı anılarımızı da hatırlatıyor. Üçlü ünitenin yatak, ikilinin de sandık olarak kullanılması size yeterince imkânı sağlarken gelen misafirlerinizin de rahatını da düşünmektedir.

Bellona 2012 yemek odası takımlarının da klasik tarzın etkileri vardır. İlhamını aldığı felsefenin asaletini taşıyan ürün grubu kullandığı renk tonu, taş modelleri ve kumaş modelleri ile güzellikteki ayrıntıları ortaya koyuyor.

Bellona 2012 yatak odasında gruplarında kullandığı zarafeti devam ettirirken, bu trendin olmazsa olmazı olan eski tarzı yansıtan çizgilere rastlamak mümkün. Gardolabın orta kısmındaki ayna yatak odasına ayrı bir hava katmaktadır. Geniş şifonyer de kullanışlı ve şık hazırlanmıştır. Yatak başlığının tuvalet aynası olarak kullanılması da müşteriler için ayrı bir avantaj sağlıyor.

Bellona 2012 Mobilya kataloğunda oluşturduğu şıklığın yanında fiyatının da kalitesine göre çok iyi olması ve her bütçeden alıcıya hitap etmesi Bellonan’ın çalışma felsefesi olmuştur.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle