Bellona Duvar Üniteleri ve Fiyatları

Bellona Duvar Üniteleri ve Fiyatları

Bellona Mobilya firması uzun yıllardır bu sektörde kendinisini kanıtlamış ve bir çok kişi tarafından benimsenmiş kaliteli ve şık ürünlerinin yanı sıra son zamanlarda moda olan duvar üniteleri konusunda da gayet hoş ürünler tasarlayıp üretmektedirler. Farklı tarzlara stillere hitap eden yaklaşık 10 duvar ünitesi modeli ve 2011 yılı için ürettiği bir kaç modeli ilede evlerinde duvar ünitesi kullanmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir.

Bellona Duvar Ünitesi

Bellona Duvar Ünitesi

Bellona Duvar Ünitesi Modelleri

Bellona Duvar Ünitesi Modelleri

Farklı boyutlardaki odalar için üretilen bu modelleri ister salonlarınızda ister oturma odalarınızda isterseniz de yatak veya mutfak odalarınızda dahi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki resimlerden bellona duvar üniteleri 2011 modellerini ve daha önceki yıllara ait modelleri inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki modellerdende gördüğünüz gibi Bellona Mobilya gerçektende harika modeller tasarlamış ve fiyatlarıda her bütçeye uygun 500 TL ile 2000 TL arasında değişen bu modelleri www.bellona.com.tr adresinden daha detaylı olarak incelebilir kampanya ve taksit seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

One Response to “Bellona Duvar Üniteleri ve Fiyatları”

  1. Sitenizi surekli takip ediyorum ellerinize saglik baya yararlandim verdiginiz bilgilerden.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle