Banyo Aynaları Modelleri ve Fiyatları

Banyo Aynaları Modelleri ve Fiyatları

Banyoların vazgeçilmezlerinden ve en önemli aksesuarlarından biri olan banyo aynaları gelişen teknoloji ve dekorasyon konusundaki gelişmelerde göz önünde bulundurularak insanların insanların ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda göz zevklerinede hitap eden değişik ve dekoratif şekillerde ve farklı ölçülerde, aydınlatma ile süslenmiş, raflar eklenmiş, etajerli ve daha farklı özellikler eklenerek üretilmektedir. Bunun yanı sıra dekorasyon konusundada aynanın şekli görünümü banyolarınıza astığınız noktaya göre dekorasyonunuza katkı sağlamaktadır. Banyonuza uygun olmayan bir ayna seçimi ve astığın yer banyonuzu boğabilir ve olduğundan daha küçük gösterebilir tam tersi olarakta uygun seçilmiş banyo aynaları ile banyonuzu daha geniş ve ferah göstermek sizin elinizde.

Günümüzde artık mobilya mağazalarında İkea gibi yapı marketlerde çok farklı şekillerde banyo aynaları bulmanız mümkün fakat daha öncesinde banyonuza nasıl bir ayna seçmeniz gerektiğini düşünmelisiniz. Banyonuza hangisi daha uygun olur Oval bir şekle sahip aynamı yoksa yuvarlak biçimdemi dikdörtgenmi bir aynaya ihtiyacınız olduğunu banyonuzda ufak ölçümler yaparak bulabilirsiniz. Ayrıca evde yaşıyan diğer insanlarında aynayı daha rahat bir şekilde kullanabilmeleri için aynanın boyu ve asılacağı duvar önemli unsurlardan birisidir.

Ayrıca artık banyo aynalarınızı duvarınıza daha rahat bir şekilde adapte edebilmeniz için farklı duvar malzemeleri ve değişik montaj ekipmanlarıda mevcut. Örneğin aynayı ahşap bir yüzeye monte edecekseniz daha farklı bir çiviye beton bir yüzeye monte edecekseniz farklı bir çiviye yada ekipnalara ihtiyacınız olacaktır. Bu tip ekipmanlar genelde ayna ile verilmektedir fakat sizin uygulayacağınız duvar farklı yapıda ise farklı ekipmanlarıda bulamanız mümkün.

Aşağıdaki resimlerden farklı yapı marketler ve mobilya mağazalarından seçtiğimiz fiyatları 20 TL – 200 TL olan farklı banyo aynalarını inceleyebilirsiniz böylelikle banyonuz için seçeceğiniz banyo aynasında size yardımcı olacağımız düşüncesindeyiz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle