2012 Yılının En İyi Ev Dekorasyonu Tüyoları

2012 Yılının En İyi Ev Dekorasyonu Tüyoları

Ülkemizde her yıl farklı alanlarda farklı trendlerin oluşmasıyla beraber mobilya sektöründe de bu durum geçerlidir. 2012 sezonunun gelmesiyle geçen yıla göre daha canlı renklerin meydana çıkmasıyla, ön planda ahşaptan yapılmış çeşitli modeller bulunuyor. Ayrıca bu ahşapların birçoğunun da rengi koyu olmak yerine daha çok açık renklerde tercih edilmiştir. Ayrıca kendinden desenli kumaşlar da yine göze çarpan ev dekorasyonlarından birisidir.
Bu sezon açık renkler olarak ceviz ağacı tercih edilebilir ya da akçaağaç tonları yine tercih edilecek renkler arasındadır.
Duvarlarınız için yapacağınız tasarım ise boyadan daha çok yepyeni duvar kâğıtları gelmesidir. Yepyeni birbirinden şık ve özel olan harika duvar kâğıtlarıyla duvarların daha dekoratif gözükmesini sağlayabilir, evinize ayrı bir şıklık kazandırabilirsiniz. İri desenli duvar kâğıtları, 2012’nin trendi olmuş durumdadır.
Kanepe seçimlerinde trend olarak model düşük sırtlı olmakla beraber boyut olarak ufak kanepe tercih edilmektedir.
Mobilya seçimlerinizi bu yıl daha parlak renklerde, daha açık renklerde yaparak sizlerde 2012 mobilya trendine uyabilirsiniz.
Renklerle ilgili olarak seçimlerinizi elinizden geldiğince açık renklerde tutun. Örneğin bir turuncu ya da mor… Bir kırmızı ve neon renkleri oldukça evinizi şık tutacak görünüme sahiplerdir. Bu renklerin amacı, evinizde enerjik bir ortam oluştururken gün içerisinde daha iyi ve kendinizi daha bir enerjik hissetmenizde yarar sağlayacaktır.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle