2012 Yatak Odası Dekorasyon Trendi

2012 Yatak Odası Dekorasyon Trendi

Günün yorucu etkilerinden kurtulmak adına tek sığınağımız yatak odasıdır. Stres atmak, dinlenmek ve kendimize zaman ayırmak için yatak odasının kaliteli bir şekilde dekore edilmesi şarttır. Yatak odasının sizi anlatacak bir şekilde dizayn edilmesi ise genellikle mümkün olmamaktadır. Çünkü dekorasyon işlemi gerçekleşirken yatak odaları genellikle sona bırakılmaktadır.
Bu düşünceyi kırmak istiyorsanız size birkaç önerimiz var.
Şimdiye kadar yatak odası dekorasyonunun en canlı olduğu senedeyiz. Bu sene yatak odalarında enerjinin yoğun olarak dışa vurulduğu renkler kullanılmaktadır. Bunun için kırmızı ve tonlarını kullanabilirsiniz. Kırmızı boğucu ortamdan uzaklaştırırken daha romantik bir ortam oluşmasını sağlamaktadır. Bu renk tercihinin dozunun belirlenmesi de son derece önemlidir.
Koyu bir kırmızı seçeneği yerine canlı tonların kullanılması ve kırmızının beyaz ile paylaştırılarak uygulanması da boğucu bir etki bırakmasını engelleyebilir. Bu sayede aşkın rengi ile yatak odanıza renk katabilirsiniz.
Renk tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kullanılan objelerin birbirleriyle farklı tonlara sahip olmasıdır. Bu sayede tekdüzelikten uzaklaşabilirsiniz. Küçük çakıl taşlarını kaliteli bir perdenin alt kısmına yayarak farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle