2012 İstikbal Yatak Odası Takımları

2012 İstikbal Yatak Odası Takımları

Yıllardır ev dekorasyonunda ilk sırada gelen yatak odaları son zamanda da popülerliğini korumaktadır. Bir evin olmazsa olmazlarından olan yatak odası takımı özenle seçilmelidir. Çünkü insan hayatının üçte biri uyumakla geçtiği için uyandığında göreceği manzara kişiyi güne pozitif başlatmalıdır. Özellikle bayanların ilgi alanıdır.

Türkiye de yıllardır yatak odası denince akla gelen ilk isim de İstikbal olmuştur. 2012 trendin de modern ve lüks ürünler göz önüne çıkmaktadır. Herkese hitap eden bir renk ve tasarıma rastlamak mümkündür. Tasarladıkları ürünlerdeki renklerde İstikbalin samimiyetini ve özverili çalışmasını görmek mümkündür.  750 tl den başlayan uygun fiyatlarda böyle bir kalite ve şıklığa sahip olma şansınız var. Sıcak bir ev ya da oda dekore etmek için var olduğunu bir kez daha kanıtladı 2012 trendiyle.

Göz önüne çıkan Jasmine yatak odası grubu açık tonların hâkim olduğu ideal tercihlerden birisi olabilir. Göz önüne çıkan bir diğer ürün grubu ise İcon yatak odası takımı kullanılan canlı renkler farklı bir hava katıyor.

İstikbal kazandığı ödüller ve müşterilerinin takdiri ile daha uzun süreler Türkiye’de ve dünyada adından söz ettireceği şüphesiz. Türkiye’nin her şehrinde birden fazla şubesi olması en kolay şekilde ulaşmamızı sağlıyor. Oluşabilecek bir sorun da bu sorunu gidermek için sağladıkları destek her geçen gün İstikbale olan güveni artırıyor.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle