2012 İstikbal Mutfak Köşe Takımı

2012 İstikbal Mutfak Köşe Takımı

Son yıllarda popülerliği artan ve ev dekorasyonunun önemli parçalarından birisi hiç şüphe yok ki mutfak köşe takımlarıdır. Bayanların yeni evlerinde olmazsa olmazlarından biri haline gelen köşe Takımları mutfağa ayrı bir hava katarken arkadaşınız iş yaparken sizin de onun yanında rahatça oturup sohbet etmeniz için tasarlanmış benzersiz bir ürün grubudur.

Perakende güneşi ödülünü aldığımız son günlerde müşterisi ile yakınlık kurmuş, yüreği ve emeği ile hak ettiği bu ödül İstikbalin ne kadar samimi çalıştığını ve müşterilerine verdiği önemi bir kez daha göstermektedir.

Mobilya konusunda önde gelen kuruluşlardan birisi olan İstikbal Mutfak köşe takımı konusunda da farkını ortaya koyarak oluşturduğu ürünler satış noktalarında çok büyük ilgi görmektedir. Canlı, şık veya sade sizin için tasarlanmış bu ürünleri en yakın İstikbal mağazalarında görebilirsiniz. İstikbal kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş ahlakı ile tasarladığı ürünleri beğeninize sunuyor.

Her bütçeye hitap eden fiyat seçeneği ile de ayrı bir avantaj sağlayan İstikbal sadece Türkiye de değil bir çok ülke de mobilya sektöründe kendine yer bulmuştur. Bütün bunların yanında sağladığı taşıma, montaj ve ürün garantisi sayesinde müşterilerinin güvenini de kazanmayı başarmıştır.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle