2012 İSTİKBAL MOBİLYA SALON TAKIMLARI

2012 İSTİKBAL MOBİLYA SALON TAKIMLARI

Türkiye’nin mobilya sektöründe en önde gelen isimlerden olan İstikbal Mobilya her sene olduğu gibi bu sene de kullanıcılarının yaşam kalitesini artırmak felsefesi ile çalışmasını 2012 İstikbal salon takımı kataloğun da görmek mümkün. Her bütçeye uygun ve kaliteli ürüne ulaşabileceğimiz İstikbal salonunuzu hayallerinizdeki gibi dekore etmeniz için size birçok imkân sunuyor.

Müşteri memnuniyetini felsefe edinen bir şirket olan İstikbal kullanıcılarının isteğine göre alacakları ürünün tasarımı aynı kalarak istedikleri kumaş modeli ile hazırlanmaktadır. 2012 İstikbal salon kataloğun da öne çıkan vision ve moda salon grupları sizlerin salonları için tasarlanmış modern ve şıklığın bir arada olduğu bir tasarım harikasıdır.

Renk tonu olarak salonunuza canlı bir hava katan vision 2012 İstikbal salon kataloğunda yer alıyor. İstikbal Moda salon takımı ise ince çizgilerin büyüsü olarak adlandırabileceğimiz kumaşın üstündeki büyüleyici bir güzellik oluşturmuştur ince çizgiler.

Kalitesine göre uygun olan 2012 İstikbal Salon takımları fiyatları 1500 tl ile 2000 tl arasında değişiyor. Sizin seçiminize sunulmuş onlarca çeşit ve güler yüzlü satış elamanları ile sizleri en yakın satış noktalarında beklemektedir İstikbal.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle