2012 Ev Dekorasyon Trendleri

2012 Ev Dekorasyon Trendleri

Son yıllarda dekorasyon konusunda genellikle bir önceki sene ile bağlantı kurulduğu gözlerden kaçmamıştır. Oysa 2012 yılında bir önce ki seneye oranla daha açık renkler ve ceviz gibi ton bakımından çeşitli ağaçların kullanıldığı görülmektedir.
Bir diğer önemli dekorasyon öğesi ise tercih edilen kumaşlardır. Desenli kumaşların ön plana sürülmesi daha sadece halı kullanılması gerektiği anlamına gelmektedir. Dekorasyon konusunda bu sene ilk kez ortaya çıkarılan düşük sırta sahip olan kanepeler de salonların giriş kısımlarında kendilerine kolaylıkla yer bulabilmektedir.

Nasıl Bir Duvar Kağıdı Tercih Etmeli

Eğer odanızı duvar kağıdı ile kaplatmayı düşünüyorsanız bu sene için kesinlikle iri desene sahip olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Renk olarak ise kavuniçi ve mor yada kırmızı ağırlıklı olan tonları kullanabilirsiniz. Özellikle kavuniçi enerji bakımından sizi memnun edecektir.
Tamamlayıcı olarak şamdan yada büyük biblolardan kullanabilirsiniz. Farklı bir ortam yaratmak istiyorsanız büyük ağaç kütüklerinden yada açık renklerde boyanmış orta sehpalarından bir tanesini alabilirsiniz.
Aydınlatma konusunda yardım almak istiyorsanız da eski tipte avizeleri kullanabilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle