2012 Dyo Renk Kataloğu

2012 Dyo Renk Kataloğu

Bu yılda önce ki yıllarda olduğu gibi büyüleyici yeni renk kataloğu ile karşımıza çıkan Dyo yaşam alanlarınızı renklendirmeye devam etmektedir. Uzmanlarla yaptığı çalışmalar sonucu oluşturduğu renk kataloğu beğenileri üstüne çekecek büyüleyici renklerle dolu. Türkiye’nin boya sektöründeki dünyaca ünlü firmalarından biri olan Dyo samimi çalışmaları ile böyle bir başarıya sahiptir.

2012 Dyo renk kataloğundaki renkler sıcak ve huzurlu bir yuvanın olmazsa olmazlarından birisi olacak gibi. Daha çok pastel renklerin tercih edildiği bu yıl da birçok rengin en açıktan en koyu tonuna kadar ulaşmanız mümkündür.

Renk kataloğundaki renklerin uyumu da sizin seçiminizi kolaylaştırıyor. Çünkü birçok harika renk çeşidinin içinde seçimde zorluk çekmenizi önlemiştir. Mütevazi bir eve sahipseniz kullanacağınız açık tonlardaki renkler evinizin ferah ve daha geniş gözükmesini sağlayacak. Müşteri memnuniyetini önce tutan Dyo sattığı ürünlerdeki problemleri müşterilerinin memnuniyetini bozmadan gidermeye çalışıyor.

2012 Dyo renk kataloğundaki boyaların fiyatlarının uygun olması ve kampanyaların olması ise Dyo’yu diğer firmalardan ayıran bir başka noktadır. 2012 Dyo renk kataloğuna bütün satış noktalarında ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle