2011 Trendi Rengarenk Banyolar

2011 Trendi Rengarenk Banyolar

2011 yılına girmemiz ile banyo trendleride netlik kazandı. Dekorasyon konusunda çalışmalar yapan tasarımcılar bu yıl banyoları renklerdirmek için ellerinden geleni yapmışlar.

2011 yılında banyolarda ağırlıklı olarak kullanılan renkler pembe, mavi, yeşil, sarı, mor ve kırmızı gibi renkler ve tonları kullanılarak tasarlanmış ve aksesuarlar kullanılarak süslenmiş.

Alışıla gelmiş banyoları kullanan insanlar tarafından incelenen bu model banyolardaki renk yelpazesi kişide şimdiden yazın eğlencesini yaşatıyor.

Genelde banyolarda kullanılan fayans ve seramikler yeni tür banyolarda yerlerini düz renklere bırakmış.

Genelde banyoları tekrar dekore ettirmek işi kırıp dökme olarak düşündüğümüz zaman gözümüzde büyür ve zahmetli olacağını düşünürüz. Fakat sizlerde yeni trende ayak uydurmak istiyorsanız size bir kaç öneride bulunabiliriz.

Banyolarınızın büyük bir kısmında kullanılan renk tonlarını kullanarak küçük detaylara taşıyabilirsiniz örneğin aynı renk aksesuarlar ile köşeleri süsleyerek dekorasyonuzu tamamlayabilirsiniz.
Banyo renginizle uyum sağlayabilecek farklı desenlere sahip klozet kapakları da bu örnek aksesuarlar arasında. Bunun yanı sıra diş fırçalığı, sabunluk, havlularınızı astığınız askılıklarda da renkli ve süslü olan modeller ile yer değiştirerek banyolarınıza farklı bir atmosfer katabilirsiniz.

Sıkça kullanılan sabunlar, bornoz, el ve yüz havluları ile banyolarınıza eğlence ve hareketlilik kazandırabilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle