2011 Trend Dekorasyon Rengi Mor

2011 Trend Dekorasyon Rengi Mor

2011 yılı sezonunda evlerde sıklıkla mor rengini görmeye başlayacaksınız.

Mor rengi melankolik bir renk olarak görülmektedir ve ev dekorasyonunda fazla tercih edilmemektedir. Fakat daha önceki yıllarda mor rengini sıkça kullanmaya başladık neredemi tabiki kıyafetlerimizde şimdide mor rengini dekorasyonlarda bir çok kişi tercih ederek kullanmaktadır.

Artık mor rengini evlerinizde hemen hemen her alanında ya da aksesuarlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilileceksiniz. Çevrenizden mor rengini evlerinizde kullanmanızla ilgili duyacağınız kötü fikirlere aldırış etmeyin.

Mor rengini nerelerde kullanabileceğiniz konusuna gelirsek duvarlarınızda, koltuklarınızda, yatak örtülerinizde, banyonuzda ya da mutfaklarınızdaki dolaplar olmak üzere mor rengini ve tonlarını kullanabilirsiniz.

Morun tonlarından olan lila dan başlayan ve mürdüme ye kadar uzanan tonları evinizede sıcak bir ortam oluşturmak istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.

Koyu bir renk olarak mor ile daha hoş ortamlar yaratabilmek amacıyla bu rengin yanında krem renklerini beyaz ve pembe gibi renkleri kullanarak daha yumuşak bir ortam yaratabilirsiniz.

Mekanınızda tamamen mor rengini kullanmak sizler için biraz boğuk bir ortam oluşturabilir moru daha çok mekandaki bazı köşelerde kullanmanız daha hoş olacaktır.

Buna bir örnek vermek gerekirse mor abajur, mor berjer ve hoş bir sehpa seti ile kendiniz için bir kitap okuma köşesi oluşturabilirsiniz.

Bunun yanı sıra odanızdaki bir bölüm duvarı morun etkin bir tonuna boyayabilirsiniz. Banyolarınızda da mutfaklarınızda da mor rengine sahip ufak aksesuarlar kullanarak 2011 yılının mor modasını sizlerde yakalayabilirsiniz.

2011 yılındaki mor modasını daha önce kullanmak fakat çevreden gelen kötü yorumlardan çekinenler için bu fırsatı kullanmanın tam zamanı.

Sizler için aşağıdaki resimlerdede görebileceğiniz gibi mor kullanılmış dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlarınız...


Ekonomi ve �� D�nyas�
film izle - full hd film izle